Konu Başlığı : [Destek] P3DV4

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : FerdiKartal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Student Pilot
*
2
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

23-03-2020
(Kayıt Tarihi)
23-03-2020, Saat: 22:22

arkadaşlar ben p3dv4 de nerdeyse yeni başladım diyebilirim fmc yeni yeni öğreniyorum ve bilmediğim bazı şeyler var size sormak istiyorum
ilk öncelikle rota girip kalkıcağım pisti iniceğim pisti seçebiliyorum ve aktif edebiliyorum ama rota sonunda ineceğimiz piste geldiğimde kopuklar var onu nasıl birleştirebilirim
bide bişey daha sorcam lnav i aktif edebiliyorum ama vnavi nasıl aktif etcem bilmiyorum cevaplandırısanız sevinirim Smile
Yönetici
60
konular
9
REP PUANI
Administrator

08-12-2019
(Kayıt Tarihi)
24-03-2020, Saat: 02:25
Merhaba [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.], forum adresimize hoşgeldin. Şanslısın ki bu konu hakkında eğitimimiz mevcut buradaki sayfadan bulabilirsin Smile

Konu Başlıkları:
**GKT Pmdg 737 FMC Rota Programlama Detaylı
**GKT Pmdg 737 Temel Uçuş Eğitimi Basit Giriş (Resimli)
Link:
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
P̷u̷s̷u̷l̷a̷m̷ız̷ ̷A̷y̷ ̷y̷ıl̷d̷ız̷ ̷M̷a̷v̷i̷ ̷G̷ök̷l̷e̷r̷d̷e̷ 
[Resim: GKT0001.png]
Student Pilot
*
2
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

23-03-2020
(Kayıt Tarihi)
24-03-2020, Saat: 20:19
(24-03-2020, Saat: 02:25)Burak Ayten Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.], forum adresimize hoşgeldin. Şanslısın ki bu konu hakkında eğitimimiz mevcut buradaki sayfadan bulabilirsin Smile

Konu Başlıkları:
**GKT Pmdg 737 FMC Rota Programlama Detaylı
**GKT Pmdg 737 Temel Uçuş Eğitimi Basit Giriş (Resimli)
Link:
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
abi bişey daha sorcam ben burdakileri harfiyen yaptım vnavı çalıştırdım güzel iniş yaptım 2-3 tane ama uçarken dıt dıt ses geliyor uçaktan her türlü kapatmayı denedim olmuyor nasl ifade etcem bilemedim
Second Officer
**
16
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye

09-02-2020
(Kayıt Tarihi)
24-03-2020, Saat: 20:59
warningi kapatın pfd ekranın üzerindeki sarı ver kırmız tuşlar ve auto pilottan çıkmak için lövyenin üstündeki tuşa 2 defa basın yoksa ötmeye devam eder

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi