Konu Başlığı : [Bilgi] Microsoft Flight Simulator tam 10 DVD ile geliyor

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Burak Ayten
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Yönetici
*******
60
mesajlar
15
konular
9
REP PUANI
Administrator

08-12-2019
(Kayıt Tarihi)
#1
19-07-2020, Saat: 01:40

Microsoft Flight Simulator oyunu Avrupa’da kutulu olarak da satılacak. Tam 10 DVD barındıran popüler simulasyon ek içeriklerin olduğu daha pahalı bir Premium sürüme de sahip.

Oyun dünyasının en uzun simülasyon serilerinden Microsoft Flight Simulator yeni oyunuyla Ağustos ayında dijital kanallarda boy göstermeye hazırlanıyor. Oyun ayrıca bir de fiziksel versiyonla gelecek.

   

Oyuncuların heyecanla beklediği Microsoft Flight Simulator 18 Ağustos tarihinde çıkış yapacak. Şimdi de meraklıları için sadece Avrupa piyasasında satışa çıkacak bir Microsoft Flight Simulator kutulu sürümü duyuruldu. Bu 10 diskten oluşan fiziksel sürümü dağıtmak üzere Aerosoft adlı bir yayıncı Microsoft ile anlaşma sağlamış durumda.

10 çift katmanlı DVD toplamda 90 GB boyutunda oyun içeriği barındırıyor. Oyundaki tüm uçakların kaplamaları ve modelleri de buna dahil. Neredeyse 100 GB veriyi yavaş internet bağlantısı olan oyuncuların indirmesinin oldukça zor olduğu ortada. Bu anlamda isteyenler için böyle bir seçenek sunulması iyi olmuş diyebiliriz.

Oyunun oldukça şık olan kutusundan ayrıca bir kullanım kılavuzu da çıkacak. Dijital sürümde olduğu gibi fiziksel sürümünde birden fazla versiyonunun geleceğini de belirtelim. Örneğin, 130 euro fiyatı olan pahalı sürüm alındığında oyuncular daha fazla uçak ve havaalanına erişebilecek. Bu arada her iki paket de 10 diskten oluşuyor. Bir kutulu sürüm için bu disk sayısının rekor olduğu ifade ediliyor.
P̷u̷s̷u̷l̷a̷m̷ız̷ ̷A̷y̷ ̷y̷ıl̷d̷ız̷ ̷M̷a̷v̷i̷ ̷G̷ök̷l̷e̷r̷d̷e̷ 
[Resim: GKT0001.png]


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi