Konu Başlığı : [Destek] Flybywire A320 Data Recorder Başlatılamama

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 1 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Arda GÜLTAY
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Student Pilot
*
6
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye

21-02-2020
(Kayıt Tarihi)
02-07-2021, Saat: 01:25

Dosya Adı Dosya Boyutu: İndirme Sayısı:
6.28 MB 64
Flybywire'ın son development güncellemelerinde artık kendi fren sistemlerini implement ettikleri için Flight Data Recorder'ımız başlatılamıyor, parking brake açık olmasına rağmen "Lütfen Parking brake açın " uyarısı veriyordu. Flybywire discordunda bu sorunla ilgili bir fix buldum,test ettim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Yapmanız gereken her zamanki gibi uçağınızı load etmek (FSUIPC'nin açılmış oldugundan emin olun) ve Data Recorder açıldıktan sonra Connect kısmına kadar gerekli yerleri doldurmanız sonrasında connect olup, vermiş oldugum linkteki main.exeyi çalıştırmanız gerekiyor. Bu exe ile birlikte, Start tuşuna bastıgınızda online olabileceksiniz. Güvenli uçuşlar dilerim. 
Student Pilot
*
1
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye

09-02-2020
(Kayıt Tarihi)
27-10-2022, Saat: 10:29
(02-07-2021, Saat: 01:25)Arda GÜLTAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Flybywire'ın son development güncellemelerinde artık kendi fren sistemlerini implement ettikleri için Flight Data Recorder'ımız başlatılamıyor, parking brake açık olmasına rağmen "Lütfen Parking brake açın " uyarısı veriyordu. Flybywire discordunda bu sorunla ilgili bir fix buldum,test ettim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Yapmanız gereken her zamanki gibi uçağınızı load etmek (FSUIPC'nin açılmış oldugundan emin olun) ve Data Recorder açıldıktan sonra Connect kısmına kadar gerekli yerleri doldurmanız sonrasında connect olup, vermiş oldugum linkteki main.exeyi çalıştırmanız gerekiyor. Bu exe ile birlikte, Start tuşuna bastıgınızda online olabileceksiniz. Güvenli uçuşlar dilerim. 
Selamlar win10 kullanan bir arkadaşta bu sistem ne yaptıysak işe yaramadı sebebi ne olabilir

Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi