Gokturk Virtual Havacılık Forum

Tam Versiyon: pfpx p3dv4e aktarma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhabalar ben pfpxi yeni kullanmaya başladım rotayı ayarlıyorum herşey tamam exporta basıp rotayı keyıtta ediyorum ama fmcde nasıl aktif edilceğini bilmiyorum bi ara fmc kurcalarken nerde olduğunu bulmuştum ama unuttum bilen varsa cevap verebilirmi
(02-02-2021, Saat: 15:00)KARTAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]merhabalar ben pfpxi yeni kullanmaya başladım rotayı ayarlıyorum herşey tamam exporta basıp rotayı keyıtta ediyorum ama fmcde nasıl aktif edilceğini bilmiyorum bi ara fmc kurcalarken nerde olduğunu bulmuştum ama unuttum bilen varsa cevap verebilirmi

Resimde görüldüğü gibi co route alanı var, kalkış varışı girdikten sonra oraya tıklayın. Orada daha önceden export ettiğiniz rotolar gözükecektir.

[Resim: pmdgfmc.jpg]
(02-02-2021, Saat: 15:38)Burak Ayten Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-02-2021, Saat: 15:00)KARTAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]merhabalar ben pfpxi yeni kullanmaya başladım rotayı ayarlıyorum herşey tamam exporta basıp rotayı keyıtta ediyorum ama fmcde nasıl aktif edilceğini bilmiyorum bi ara fmc kurcalarken nerde olduğunu bulmuştum ama unuttum bilen varsa cevap verebilirmi

Resimde görüldüğü gibi co route alanı var, kalkış varışı girdikten sonra oraya tıklayın. Orada daha önceden export ettiğiniz rotolar gözükecektir.

[Resim: pmdgfmc.jpg]çok sağol